E partidonan elegibel

E kolegio supremo sentral pa e elekshon di miembronan di Kolegio Insular di Entidat Publiko di Boneiru, konforme artikulo G3, inciso 5 di e Lei Elektoral ta anunsiá ku relashoná ku e elekshon binidero e siguiente indikashonnan di agrupashonnan polítiko a keda registrá i ku e siguiente pèrsonanan ta esnan apoderá pa e agrupashonnan aki huntu ku nan remplasante:

Lijst 1

Apoderador: Gilbert Antonius
Apoderador suplente: Hubert Vis

Bishitá e página di Facebook e partido:

Kandidatonan riba e lista aki:

1. Tjin Asjoe, E.E.J. (Elvis)
2. den Heyer, N.S. (Nina)
3. Thielman, H.M. (Hennyson)
4. Coffie, D.E. (Daisy)
5. Statia, J.J. (Joselito)
6. Ellis, J.F.E. (Edison)
7. Domacassé, R.T. (Renata)
8. Pourier, C.J.J. (Carlos)
9. Look e/v de Windt, R.V.M. (Richèna)
10. Vrolijk, C.D. (Cyrill)
11. Offerman, S.S.S. (Shaina)
12. Frans, D.T.L. (David)
13. Domacassé, E.R. (Din)
14. Martes, R.G. (Rodi)
15. Gerling, R.R. (Romy)
16. Borderslee, C.J. (Chaira)
17. Casimiri, R.R.(Tio Roly)
18. Mercera, I.J. (Izaïn)
19. Rosa e/v Servania, L.C. (Lilya)
20. Janga, L.O.G. (Inho)
21. Meijer, S.H.A.S. (Sanne)
22. Cicilia, L.M. (Layo)
23. Richardson, A.E. (Eddie)
24. Melaan, D.N.E. (Davey)
25. Martines, A.R. (Ashier)
26. Pietersz e/v Simon, J.J. (Jurina)
27. Sauveur, L. (Luckner)
28. Croes, D.A. (Desirée)
29. Vis H.R., (Hubert)
30. Booi, H.S.M. (Hose)
31. Kloos, J.C. (Jan)
32. Anthony, B.F. (Fermin)
33. Leoneta, J.E.L. (Djòni)
34. Theodora, M.E. (Chon)
35. Janga, R.J. (Jan)

Apoderador: Clark C.A. Abraham
Apoderador suplente: Michael J. Pieters

Bishitá e página di Facebook e partido:

Kandidatonan riba e lista aki:

1. Abraham, C.C.A. (Clark)
2. Hellburg-Makaai, R.M. (Rolanda)
3. Crestian, D.M.D. (Dany)
4. Serberie, S.C. (Salma)
5. Dirksz, B.R. (Benito)
6. Silberie, K.S. (Kia)
7. Janga, E.F. (Elly)
8. Sint Jago, S.M.M.(Buchi)
9. Cicilia, C.E.S. (Caroline)
10. de Boer, T.N. (Tobias)
11. Anthony, A.H. (Alsi)
12. Bernabela, J.M. (Jackie)
13. Carlo, J.J. (Chinto)
14. Janga, J.J. (Kabuya)
15. Janga, N.J. (Noël)
16. Bernabela, F.R. (Rishi)
17. Seinpaal, Y.F. (Tita)
18. Adoptie, J.W.M. (Joanne)
19. Landwier, B.L. (Bernard)
20. Valerio, S.C. (Papucho)
21. Rijna, E.A.A. (Ted)
22. Paulina, E.O. (Eric)
23. Pieters, M.J. (Michael)

Lijst 3_small

Apoderador: Jeffrey H.C. Levenstone
Apoderador suplente: Pablo J. Kroon

Bishitá e página di Facebook e partido:

Kandidatonan riba e lista aki:

1. Kroon, P.J. (James)
2. Bernabela, E.J. (Esther)
3. Silberie, N.F. (Gerald)
4. Sedney, R.U. (Pa)
5. Wilsoe, R.B.J. (Nolly)
6. Emer, L.H. (Gisette)
7. Domacassé, M.C. (Angelo)
8. Finies, J.V. (Gino)
9. Cornelia, C.F.M. (Neca)
10. Chirino, N.C. (Nurelle)
11. Willmore, M.J.D. (Mervin)
12. Gill, W.H. (Juni)
13. Graaf de, P. (Peter)
14. Angela Alvarado Soria, A.L. (Angela)
15. Sint Jago, D.D. (Daya)
16. Nooijer de, B.J. (Barbara)
17. Mercera, J.E. (Jason)
18. Donald Mc, E.B. (Brace)
19. Emerenciana, R.M. (Rudy)
20. Josephia, E.N. (Nununu)
21. Kabbara, I.N. (Kabbara)

Era Nobo

Apoderador: Eric G. Soleana
Apoderador suplente: Nicole Contreras

Bishitá e página di Facebook e partido:

Kandidatonan riba e lista aki:

1. Thodé, H.J
2. Soleana, E.G.
3. Martha, S.C.
4. Martijn, D.J.I.
5. Galluzzi-Contrera, N.F.
6. Clarenda, J.E.J.
7. Richardson, S.E.L.
8. Soleana, Q.E.
9. Leblanc, E.
10. Valerio, S.A.
11. Wout C.S., C.S.
12. Engelhardt, I.R.
13. Wijnvoord, P.J.

Kandidato riba e lista aki:
1. Santana Rodriguez, R.A. (Rafael)

Lijst 6

Apoderador: Licerio I. R. Winklaar
Apoderador suplente: Indra J. Martis

Bishitá e página di Facebook e partido:

Kandidatonan riba e lista aki:

1. Beukenboom, R.C.M. (Robby)
2. Janga, M.S.M. (Marugia)
3. Cecilia, E.M.N. (Edsel)
4. Frans, A.C. (Audrey)
5. Winklaar, L.I.R. (Renny)
6. Jansen, M.S.M. (Brando)
7. Melaan, N.K.F. (Naty)
8. Bart, J.T. (Judy)
9. Bautista Gonzalez, K.V.D. (Koeyman)
10. Emers, A.A.(Angelique)
11. Winklaar, J.J.C. (Chipie)
12. Nicolaas, G.A.N. (Gaby)

Lijst 7

Apoderador: Aljano Crispo Emerenciana
Apoderador suplente: Rechendel Joaquin Francisco Emerenciana

Bishitá e página di Facebook e partido:

Kandidatonan riba e lista aki:

1. Emerenciana, A.C.
2. Janga, F.M.
3. Frans, J.J.J.
4. Silie, A.G.
5. Melaan, F.S.
6. Jansen, A.A.
7. Josefa, H.F.
8. Emerenciana, R.J.F.
9. Goeloe, L.M.
10. Moreno Ramirez, H.
11. Reina, A.G.
12. Pietersz, I.N.M.
13. Lauffer, D.D.
14. Hart, L.G.

Lijst 8

Bishitá e página di Facebook e partido:

Kandidatonan riba e lista aki:
1. Thode, S.T.R.
2. Thode, K.D.V.
3. Wout, A.A.
4. Frans, J.C.
5. Swares, R.C.
6. Cecilia, A.E.
7. Boezem, A.R.

E ponensianan

Kon partidonan ta pensa tokante di puntonan importante pa ku ekonomia, infrastruktura, deporte, naturalesa i pobresa?
Ku e videonan aki bou tur partido ta duna nan reakshon den 30 sekònde riba e ponensianan duná.